Teams


Op deze pagina staan de gegevens van alle teams.
Wil je je eigen teamfoto maken, dan kan dat altijd. Je kunt deze foto opsturen naar secretaris@seza.nl.


Buro 3
Cafe het Spektakel
Cafe Skippy
Cafe Toff
Control Digit / Jan van Hoek / Intersport Thijssen
De Meer / Skippy

De Patatterie / Geretti

FC Panenkie
FC Shine
Frank Verjans / Erima
Inde Hypotheekelarij / Lolaar
Jeuken Containerservice
Joost Stucwerken
La Patat

Tinnemans van Loon

 



 

Naam en contactpersoon:

 

Buro 3 
Lins Driessen
Tel. 06-24666879
lins.driessen@gmail.com

 

 

Café het Spektakel
Jelle van der Loo          
Tel. 06-44318169
jellevanderloo@live.nl

 

 

Cafe Skippy
Bas Welten
Tel. 06-12062866
baswelten83@hotmail.com

 

Cafe Toff 
Bart van Rooij        
Tel. 06-83240161
bartvanrooij@outlook.com


 

Control Digit / Jan van Hoek / Intersport Thijssen              Jordi van der Veeken 
Tel. 06-11041014
jordi.van.der.veeken@hotmail.nl

 

De Meer / Skippy  
Islam Elsayyad
Tel. 06-84576292
islamelssayyad@gmail.com

 

 

De Patatterie / Geretti
Tim Lamberts            
Tel. 06-43188539
timlambertss@outlook.com

 

 

                                 

 

 

FC Panenkie
Stefan Stevens
Tel. 06-54936094
s.h.w.p.stevens@hotmail.nl

 

 

FC Shine
Jouke van den Boomen
Tel. 06-36553008
jouke1111@hotmail.nl

 

 

 

 

Frank Verjans / Erima            Martijn Koppens 
Tel. 06-81354272
martijnkoppens@gmail.com

 

 

Inde Hypotheekelarij / Lolaar            
Michiel Loomans
Tel. 06-21295140
mich_asten@hotmail.com

 

 

Jeuken Containerservice
Thijs Haasen
Tel. 06-18912886
frits_nike@hotmail.com

 

 

Joost Stucwerken
Freek van Loenhout
Tel. 06-12297884
freek.vanloenhout@shi.nl

 

 

La Patat
Douwe Hurkmans
Tel. 06-53688514         
hurkmans12@gmail.com

 

 

 

Tinnemans van Loon              Jozef van Asten        
Tel. 06-43060908
jvasten@hotmail.com